پرسپولیس که قوی تر از السد نیست / مهاجمان استقلال می‌تواند به پرسپولیس گلزنی کنند - بیوگرافی 98
x بســتن تبلـیغـات X
خداوندا مرا از کسانی قرار دِه که دنیاشان را برای دینشان میفروشند نه دینشان را برای دنیاشان. (دکتر علی شریعتی)
خانه » معرفی سایت ها و خدمات اینرنتی » پرسپولیس که قوی تر از السد نیست / مهاجمان استقلال می‌تواند به پرسپولیس گلزنی کنند
مانتو
پرسپولیس که قوی تر از السد نیست / مهاجمان استقلال می‌تواند به پرسپولیس گلزنی کنند

پرسپولیس که قوی تر از السد نیست / مهاجمان استقلال می‌تواند به پرسپولیس گلزنی کنند

پرسپولیس که قوی تر از السد نیست / مهاجمان استقلال می‌تواند به پرسپولیس گلزنی کنند

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، علیرضا اکبرپور درباره پیروزی استقلال مقابل السد و صعود به مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: «به نظرم استقلال یکی از بهترین بازی‌های خود را در چند وقت اخیر انجام داد و نشان داد که چه تیم بزرگی است. استقلال از اول فصل مشکلاتی را داشت اما مقابل السد یک تیم کامل بود و نشان داد با تفکر به میدان می‌رود. مهم‌ترین شاخصه استقلال جوانی این تیم است اما دیروز بسیار باتجربه عمل کرد.»

 

مهاجم سابق استقلال با بیان اینکه جوانی تیم موجب دوندگی بالا شده بود افزود: «بازیکنان استقلال با تحت فشار قرار دادن السد اجازه هنرنمایی را به بازیکنان این تیم ندادند. السد بازیکنان بزرگی مانند ژاوی را در ترکیب خود داشت اما همگی خنثی شدند. استقلال بیش از حد به این تیم فشار آورد و همین موضوع موجب برتری تیم منصوریان شده بود.»

 

او در ادامه گفت: «استقلال در تمام طول بازی حاکم مطلق میدان بود. استقلال تیم جوانی است که می‌تواند 120 دقیقه فشار بیاورد. آن‌ها می‌توانند برای بازی روز یکشنبه به خوبی ریکاوری کنند و به آمادگی کامل برسند. با توجه به اینکه این تیم جوان است، بهتر می‌تواند به آمادگی برسد. فقط باید بازیکنان را از لحاظ روحی و روانی آمادگی این دیدار کنند. حضور تماشاگران کمک بسزایی به استقلال می‌کند. منصوریان مربی‌ای است که در اروپا بازی کرده و می‌داند که چه کارهایی الزامی است.»

 

اکبرپور در پاسخ به این سوال که آیا استقلال می‌تواند مقابل پرسپولیس به نتیجه خوبی دست یابد تاکید کرد: «به نظرم پرسپولیس قوی‌تر از السد نیست. السد بازیکنان نامی زیادی دارد و متوقف کردن پرسپولیس برای استقلال کار دشواری نخواهد بود. معتقدم استقلال می‌تواند از این بازی امتیاز بگیرد. تیم مقابل السد استقلال مشکلی نداشت و می‌توانند به پرسپولیس گلزنی کنند.»

حتما بخوانید »  قیمت ردیاب خودرو در ایران

 

بازیکن سابق استقلال درباره عملکرد خط حمله این تیم نیز گفت: «خط حمله استقلال زهردار نبود و نتوانست در موقعیت‌های مناسب جاگیری کند. باید این مشکل برطرف شود و در دیدار با پرسپولیس بتوانند از موقعیت‌های خود بیشترین بهره را ببرند.»

ایسنا

109

اشتراک گذاری مطلب

هر گونه کپی برداری از مطالب بدون ذکر منبع حرام میباشد وپیگرد قانونی به همراه دارد