پرداخت تسهیلات ارزان‌قیمت در دستور کار دولت | خبر - بیوگرافی 98
x بســتن تبلـیغـات X
سعادت عادت است آنرا پرورش دهید.
خانه » معرفی سایت ها و خدمات اینرنتی » پرداخت تسهیلات ارزان‌قیمت در دستور کار دولت | خبر
مانتو
پرداخت تسهیلات ارزان‌قیمت در دستور کار دولت | خبر

پرداخت تسهیلات ارزان‌قیمت در دستور کار دولت | خبر

[ad_1]

به گزارش مشرق، محمدباقر نوبخت با اشاره به اینکه این دومین سفری است که طی دو ماه از پروژه راه‌آهن تهران ـ همدان بازدید داشتیم، اظهار کرد: این طرح جزو یکی از طرح‌های اقتصاد مقاومتی است که باید تا پایان امسال یا ابتدی سال 96 به بهره‌برداری برسد.

وی از پیشرفت فیزیکی 40 درصدی پروژه راه‌آهن تهران ـ همدان در طی بازدید سفر گذشته تا به امروز، افزود: 80 کیلومتر از این ریل‌گذاری باقی‌مانده که نیروهای وزارت راه و شهرسازی در حال تکمیل این پروژه هستند.

سخنگوی دولت تدبیر و امید با بیان اینکه استان‌های همجوار همدان مانند کرمانشاه و سنندج هم پروژه راه‌آهن دارند، افزود: البته به دلیل اینکه استان همدان در مسیر راه‌های مواصلاتی است، ریل‌گذاری در این مسیر زودتر به اتمام برسد.

وی از پرداخت تسهیلات ارزان‌قیمت به مردم خبر داد و افزود: این مبالغ در راستای ایجاد پروژه‌هایی به‌ صورت اشتغال‌زایی است که البته این شامل حال مردم شهرستان اسدآباد و استان همدان خواهد شد.

نوبخت تصریح کرد: اینکه پرداخت تسهیلات ارزان‌قیمت به قشرهای مختلف مردم به چه تعداد ایجاد شغل منجر خواهد شد نمی‌توانم عدد دقیقی بگویم.

وی افزود: لایحه‌ای از سوی دولت به مجلس داده شد که 1.5 میلیارد دلار از اعتبار مربوط به صندوق ملی صرفاً برای اشتغال استفاده کنیم.

اشتراک گذاری مطلب

هر گونه کپی برداری از مطالب بدون ذکر منبع حرام میباشد وپیگرد قانونی به همراه دارد