هلاکت 300 داعشی طی 72 ساعت در عراق | خبر - بیوگرافی 98
x بســتن تبلـیغـات X
برخي برده به دنيا مي آيند، ديگران برده مي شوند و باز عده اي به سوي برده داري جذب مي شوند.
خانه » معرفی سایت ها و خدمات اینرنتی » هلاکت 300 داعشی طی 72 ساعت در عراق | خبر
مانتو
هلاکت 300 داعشی طی 72 ساعت در عراق | خبر

هلاکت 300 داعشی طی 72 ساعت در عراق | خبر

[ad_1]

 به گزارش مشرق، ‘جعفر الحسینی’ در اظهارتی به تلویزیون ‘الاتجاه’ ارگان خبری کتائب حزب الله گفته است که در جریان پنج حمله گروه تروریستی داعش به بخش غربی شهر تلعفر در غرب استان نینوا که منجر به 72 ساعت درگیری بین نیروهای کتائب حزب الله با گروه مهاجم شد، 300 عنصر داعشی کشته و 32 خودرو بمب گذاری شده این گروه منهدم شد.
وی اضافه کرد که این درگیری ها در مناطق ‘عین طلاوی’، ‘خربه الجحش’ و ‘الشریعه’ که محور حضور نیروهای کتائب حزب الله عراق است، اتفاق افتاد و اغلب کشته شدگان داعش از اتباع خارجی این گروه تروریستی هستند.
جعفر الحسینی خاطر نشان کرد که تمامی این حملات در طول سه روز گذشته با مقابله نیروهای کتائب حزب الله و پشتیبانی بالگردهای ارتش عراق محکوم به شکست شد.
گروه مقاومت اسلامی کتائب حزب الله روز گذشته ویدئوی از این حملات و چگونگی حمله عناصر داعش و سپس به هلاکت رسیدن آنها منتشر کرد که در تلویزیون الاتجاه پخش شد و از آن به بزرگترین حمله داعش به خاکریزهای نیروهای الحشد الشعبی یاد شده است.
گروه تروریستی داعش امیدوار بود با این حمله بتواند در خاکریزی های الحشد الشعبی، معبری برای فرار عناصر داعش از تلعفر به سمت اراضی سوریه باز کند.
اشتراک گذاری مطلب

هر گونه کپی برداری از مطالب بدون ذکر منبع حرام میباشد وپیگرد قانونی به همراه دارد