هشدار هواشناسی: احتمال تندباد در آذربایجان غربی+عکس - بیوگرافی 98
x بســتن تبلـیغـات X
نیکوترین عادت تفکر است و حکمت زاده تفکر.
خانه » سرگرمی و تفریح » هشدار هواشناسی: احتمال تندباد در آذربایجان غربی+عکس
مانتو
هشدار هواشناسی: احتمال تندباد در آذربایجان غربی+عکس

هشدار هواشناسی: احتمال تندباد در آذربایجان غربی+عکس

خبرگزاری مهر: صادق ضیائیان در این خصوص اظهارداشت: احتمال وزش تندباد شدید در نواحی مختلف استان، بخصوص امشب و صبح فردا وجود دارد.

وی با هشدار جدی به مردم در خصوص آمادگی کامل در برابر وقوع تندباد و سیلاب عنوان کرد: مردم در شهرهای مختلف آذربایجان غربی آمادگی خود را برای مواجهه با تندباد حفظ کنند.

کارشناس مسئول اداره پیش بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان غربی نیز در خصوص وضعیت آب و هوایی شهرهای استان گفت: بارندگی هایی که از روز گذشته پنجشنبه در استان آغاز شده تا روز یکشنبه در سراسر استان تداوم دارد.

اسماعیل سیمایی افزود: بارش شدید باران هم اکنون در مرکز و جنوب آذربایجان غربی گزارش شده است که تا پایان امشب ادامه دارد.

وی اضافه کرد: بیشترین بارش ها در این مدت از اشنویه با ۳۵ میلیمتر گزارش شده و ارومیه نیز تا کنون ۱۶ میلیمتر بارش داشته است.

سیمایی با بیان اینکه بارش پراکنده باران در شمال استان نیز ادامه دارد، بیان کرد: از جمعه شب از شدت بارش ها کاسته می شود اما تا صبح روز شنبه بارش های پراکنده در مرکز و جنوب استان رخ می دهد و روز یکشنبه نیز در برخی نقاط استان این روند تداوم دارد.

وی با اشاره به ثابت بودن دماها در استان اظهار کرد: دمای ارومیه در ۲۴ ساعت گذشته بین ۱۰ تا ۱۳ درجه سانتیگراد بالای صفر در نوسان بود.

کارشناس مسئول اداره پیش بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان غربی بیان کرد: تکاب با دمای هوای ۲۲ درجه سانتیگراد بالای صفر گرمترین و چالدران با دمای ۶ درجه سانتیگراد بالای صفر سردترین شهرهای آذربایجان غربی در این مدت در استان بوده اند.

سیمایی رعد و برق، رگبار باران و وزش باد شدید را پدیده های قابل پیش بینی برای ۲۴ ساعت آینده استان عنوان کرد.

بارش باران شدید در استان که از شب پنجشنبه شروع شده موجب طغیان رودخانه ها و جاری شدن سیل در بخشهای سیلوانای ارومیه و در برخی روستاهای جنوب استان آذربایجان غربی شده است.

[ad_2]

Source link

اشتراک گذاری مطلب

هر گونه کپی برداری از مطالب بدون ذکر منبع حرام میباشد وپیگرد قانونی به همراه دارد