محدودیت حجم ضمیمه ایمیل‌ها در GMail به ۵۰ مگابایت افزایش یافت - بیوگرافی 98
x بســتن تبلـیغـات X
هر انسانی مرتکب اشتباه می شود ؛اما فقط انسان های احمق اشتباه خود را تکرار می کنند.(سیسرون)
خانه » معرفی سایت ها و خدمات اینرنتی » محدودیت حجم ضمیمه ایمیل‌ها در GMail به ۵۰ مگابایت افزایش یافت
مانتو
محدودیت حجم ضمیمه ایمیل‌ها در GMail به ۵۰ مگابایت افزایش یافت

محدودیت حجم ضمیمه ایمیل‌ها در GMail به ۵۰ مگابایت افزایش یافت

[ad_1]

خبر آمد خبری در راه است! بنا به اعلام گوگل کاربران جیمیل تا چند روز دیگر می‌توانند فایل‌هایی با حجم بیشتر را در این‌باکس خود دریافت کنند.

غول تکنولوژی به تازگی گفته است گرچه گوگل‌درایو شرایط آسانی برای تبادل فایل‌هایی با حجم مختلف را فراهم می‌کند اما کاربران نیاز دارند گاهی فایل‌های بزرگتری را مستقیما در جیمیل خود دریافت کنند. همانطور که می‌دانید جیمیل محدودیت حجمی ۲۵ مگابایتی داشت. یعنی شما قادر به دریافت فایل‌های بزرگتر از ۲۵ مگابایت به صورت ضمیمه یا Attachment نبودیدو این مساله همواره کاربران را با مشکلاتی مواجه کرده بود حالا فایل‌های رسیده تا حجم ۵۰ مگابایت را نیز می‌توانید مستقیما دریافت کنید.

البته به یاد داشته باشید که محدودیت حجمی ارسال جیمیل کماکان بر جای خود باقی است(البته فعلا) و شما نمی‌توانید فایل‌های بالای ۲۵ مگ را ارسال کنید که البته به لطف گوگل‌درایو این مساله قابل حل است.

گفتنی است که قابلیت جدید از آغاز هفته‌ی آینده بر روی تمامی پلت‌فرم‌ها در دسترس خواهد بود و شما از هر دستگاهی می‌توانید برای چک کردن ایمیل خود استفاده کنید. گوگل در حال گرفتن بروزرسانی جدید است و اینکار دو سه روزی زمان نیاز دارد پس اگر الان به این قابلیت دسترسی ندارید نگران نباشید چرا که به زودی راه برایتان باز خواهد شد.

phonearena

Tagsجی میل, جیمیل, قابلیت جدید جیمیل, محدودیت حجم ایمیل, محدودیت ضمیمه ایمیل

[ad_2]

منبع مطلب در سایت فرنت

اشتراک گذاری مطلب

هر گونه کپی برداری از مطالب بدون ذکر منبع حرام میباشد وپیگرد قانونی به همراه دارد