غیرقابل پیش بینی ترین انتخابات در تاریخ فرانسه+عکس - بیوگرافی 98
x بســتن تبلـیغـات X
هیچ می دانی فرصتی که از آن بهره نمی گیری ،آرزوی دیگران است.(جک لندن)
خانه » سرگرمی و تفریح » غیرقابل پیش بینی ترین انتخابات در تاریخ فرانسه+عکس
مانتو
غیرقابل پیش بینی ترین انتخابات در تاریخ فرانسه+عکس

غیرقابل پیش بینی ترین انتخابات در تاریخ فرانسه+عکس

خبرگزاری مهر: به نقل از رویترز، ۹ روز مانده به برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در فرانسه رقابت میان نامزدهای این کارزار انتخاباتی به بالاترین حد خود ظرف یکسال گذشته رسید.

نتایج آخرین نظرسنجی، احتمال رقابت «مارین لوپن» نامزد راست افراطی در مقابل «ژان لوک ملانشون» رقیب چپ گرای وی در دور دوم انتخابات را تقویت می کند.

گفتنی است که انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۷ فرانسه یکی از غیرقابل پیش بینی ترین انتخابات در تاریخ مدرن فرانسه است؛ چرا که با افزایش احساسات و اندیشه های ضد ساختاری و ناامیدی از رکود اقتصادی در فرانسه، ما شاهد رویگردانی فزاینده رأی دهندگان از احزاب اصلی در این کشور هستیم.

طی روزهای گذشته، رشد ناگهانی حمایتها از ژان لوک ملانشون توجه همگان را به خود جلب کرد؛ نامزدی سوسیالیست و طرفدار مکتب تروتسکی که خواهان خروج فرانسه از ناتو و احتمالاً اتحادیه اروپا است.

نتایج نظرسنجی اخیر با قرار دادن چهار نامزد اصلی این انتخابات (امانوئل ماکرون، مارین لوپن، ژان لوک ملانشون و فرانسوا فیون) با اختلاف آرای سه درصدی در کنار یکدیگر از یک واقعیت حکایت می کند: «در انتخابات ۲۳ آوریل، هر سناریویی ممکن است».

گفتنی است که دور دوم انتخابات با رقابت امانوئل ماکرون و مارین لوپن همچنان یکی از محتمل ترین فرضیه های موجود است؛ اما راهیابی فرانسوا فیون یا ژان لوک ملانشون به دور دوم انتخابات نیز به هیچوجه دور از انتظار نیست.

[ad_2]

Source link

اشتراک گذاری مطلب

هر گونه کپی برداری از مطالب بدون ذکر منبع حرام میباشد وپیگرد قانونی به همراه دارد