رمضانی: فکری به من و جامعه داوری تهمت زده | خبر - بیوگرافی 98
x بســتن تبلـیغـات X
تمام محبتت را به پای دوستت بریز نه تمام اعتمادت را. (حضرت علی علیه‌السلام)
خانه » معرفی سایت ها و خدمات اینرنتی » رمضانی: فکری به من و جامعه داوری تهمت زده | خبر
مانتو
رمضانی: فکری به من و جامعه داوری تهمت زده | خبر

رمضانی: فکری به من و جامعه داوری تهمت زده | خبر

[ad_1]

به گزارش مشرق، عبدالحمید رمضانی در مورد اظهارات محمود فکری که مدعی شده رمضانی به من گفته است فلان بازیکن را بگیر تا داوری به سود تیم ما شود، گفت: بله صحبت‌های محمود فکری را خواندم. نمی‌دانم چرا ایشان امروز چنین حرف‌هایی را می‌زند. او 14 هفته سرمربی تیم ما بوده چرا آن زمان این صحبت‌ها را نکرده و دم نزده است اما اکنون که از تیم ما رفته چنین حرف‌هایی را مطرح می‌کند و چنین تهمت‌هایی را می‌زند. من این مرتبه به حرمت بزرگان استقلال و اشخاصی مثل علی نظری‌جویباری از محمود فکری شکایت نمی‌کنم اما او به من تهمت زده است.

رمضانی تصریح کرد: فکری هم به من و هم به جامعه داوری اتهام زده است. اگر مدرک داشته باشد و ثابت کند گردن من از مو هم باریک‌تر است اما شاید او می‌خواسته با این کار و با این صحبت‌هایش جامعه داوری را علیه ما تحریک کند و جامعه داوری را مقابل تیم نساجی قرار بدهد. قطعا کمیته داوران به صحبت‌های او واکنش نشان خواهد داد.

رمضانی با اشاره به اینکه در این هفته‌ها هم از اشتباهات داوری ضرر کرده‌اند، گفت: ما هفته گذشته گلی از ایران جوان بوشهر خوردیم که درست نبود با این حال می‌گوییم اشتباهات داوری جزئی از فوتبال است. شاید هم محمود فکری با بیان اینکه فلان بازیکن را بگیرید تا داوری علیه شما نشود می‌خواهد رسم جدیدی را به دیگران و اهالی فوتبال یاد بدهد. من از خواندن صحبت‌های او تعجب کردم.

اشتراک گذاری مطلب

هر گونه کپی برداری از مطالب بدون ذکر منبع حرام میباشد وپیگرد قانونی به همراه دارد