دیگر حرف جدیدی برای گفتن ندارم/ به آنچه می‌خواستم در «هفت» رسیدم + عکس - بیوگرافی 98
x بســتن تبلـیغـات X
آیا می پنداری که جسم کوچکی هستی ؟ولی درون تو جهان بزرگی نهفته است.(امام علی علیه السلام)
خانه » اخبار سینما وهنر » دیگر حرف جدیدی برای گفتن ندارم/ به آنچه می‌خواستم در «هفت» رسیدم + عکس
مانتو
دیگر حرف جدیدی برای گفتن ندارم/ به آنچه می‌خواستم در «هفت» رسیدم + عکس

دیگر حرف جدیدی برای گفتن ندارم/ به آنچه می‌خواستم در «هفت» رسیدم + عکس

[ad_1]


سینماپرس: بهروز افخمی مجری برنامه سینمایی «هفت» علت جدایی‌اش از این برنامه را شرح داد.

بهروز افخمی مجری برنامه سینمایی «هفت»  درخصوص علت جدایی‌اش از این برنامه گفت: پس از دو سال قرارداد همکاری ما با سازمان صداوسیما به اتمام رسید.

وی ادامه داد: لذا در سال جدید برای توافق مجدد جلسه‌ای با مدیران تلویزیون داشتیم که همه چیز با خوبی و خوشی همراه بود. من در آن جلسه به مدیران اعلام کردم که می‌خواهم به‌سراغ ساخت فیلم سینمایی‌ام بروم، چرا که فکر می‌کنم دیگر همه گفتنی‌ها را گفته‌ام و به آنچه در «هفت» می‌خواستم رسیده‌ام.

افخمی بیان کرد: مدیران تلویزیون نیز به‌دنبال ایجاد تغییراتی در ساختار برنامه بودند و خواسته‌هایی داشتند. در نهایت به این توافق رسیدیم که بعد از انتخابات ریاست جمهوری، گروه دیگری برنامه «هفت» را اجرا کنند. ولی من ان‌شاءالله هر زمان لازم بود و تیم جدید خواست در «هفت» حضور پیدا خواهم کرد.

افخمی افزود: من به مدیران سازمان نیز اعلام کردم دیگر حرف جدیدی برای گفتن ندارم و فکر می‌کنم هرآنچه را لازم بوده، گفته‌ام و انجام داده‌ام و نتیجه لازم را نیز در «هفت» گرفته‌ام. امیدوارم تیم جدید با انرژی جدید بیاید و بتواند حرف‌های جدیدتری بزند.

مجری سری سوم «هفت» در نهایت بیان کرد: در این مدتی که به‌عنوان مجری «هفت» در شبکه سه همکاری داشتم، هم تجربیات خوبی کسب کردم و هم روزهای خوبی بود، همچنان هم اگر «هفت» لازم بداند، به‌عنوان میهمان در آن شرکت خواهم کرد.

* هفت

[ad_2]

لینک خبر در سینما پرس

اشتراک گذاری مطلب

هر گونه کپی برداری از مطالب بدون ذکر منبع حرام میباشد وپیگرد قانونی به همراه دارد