دو مشکل بزرگ پیش روی استقلال برای ادامه کار/ چراغ سبزها خاموش هستند - بیوگرافی 98
x بســتن تبلـیغـات X
امام حسين(ع):اگر دين نداريد لااقل آزاده باشيد.
خانه » معرفی سایت ها و خدمات اینرنتی » دو مشکل بزرگ پیش روی استقلال برای ادامه کار/ چراغ سبزها خاموش هستند
مانتو
دو مشکل بزرگ پیش روی استقلال برای ادامه کار/ چراغ سبزها خاموش هستند

دو مشکل بزرگ پیش روی استقلال برای ادامه کار/ چراغ سبزها خاموش هستند

دو مشکل بزرگ پیش روی استقلال برای ادامه کار/ چراغ سبزها خاموش هستند

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، استقلال هرچقدر در زمین فوتبال هر روز بهتر می شود اما در بعد مشکلات مدیریتی همچنان درگیر حواشی زیادی است، در واقع این تیم در بعد تدارکات با مشکلات خاصی رو در رو است که در روزهای آتی این مشکلات بیشتر به این تیم فشار خواهد آورد.

 

بخش اول مشکلات استقلال مالی است، این تیم اگر چه با ورود وزیر ورزش بخشی از مشکلاتش که منجر به اعتصاب شده بود را حل کرد اما با وجود پرداخت آن 10 درصد بازیکنان این تیم هنوز طلب زیادی دارند و این روزها دوباره صدای آنها برای اعتراض بلند شده است.

 

استقلال روزهای سختی را از منظر مالی تجربه می کند و در بخش سامانه و اسپانسر شاید به دلیل عدم نتیجه گیری در ابتدای فصل درآمدزایی خوبی نداشته است همین موضوع کار را برای سید رضا افتخاری و البته دیگر مسئولان باشگاه سخت کرده و کارها در این رابطه درست جلو نمی رود و ادامه این روند می تواند دوباره بحث استعفا را آن هم در مهم ترین روزهای فصل باز کند.

 

بخش دوم مشکلات استقلال بر می گردد به عدم تمدید قرارداد بسیاری از بازیکنان جوان این تیم با استقلالی که هنوز مبلغ زیادی از طلب آنها را پرداخت نکرده است. با وجود اصرار منصوریان برای حفظ اسکلت استقلال برای فصل بعد هنوز تلاش های مدیران استقلال به نتیجه نرسیده و شرایط خوبی برای این تیم جهت سال آینده مهیا نشده است.

 

استقلال اگر نتواند اسکلت امسال خود را حفظ کند برای سال آینده هم نمی تواند مدعی باشد البته در این رابطه هنوز این تیم فرصت دارد و علاوه بر باقی مانده این روزها تا پایان فصل، تابستان داغ هم در پیش است اما واقعیت این است که تا این لحظه آن اسکلت خوب حفظ نشده است.

 

باید دید استقلال در روزهای آخر این فصل برای کسب سهمیه مستقیم آسیایی و یا حتی قهرمانی و تقویت برای سال آینده چگونه این مشکلات را پشت سر می گذارد؟

 

مهر

450

اشتراک گذاری مطلب

هر گونه کپی برداری از مطالب بدون ذکر منبع حرام میباشد وپیگرد قانونی به همراه دارد