دورخیز اصولگرایان برای تک‌دوره‌ای کردن ریاست جمهوری روحانی - بیوگرافی 98
x بســتن تبلـیغـات X
آگاه باشيد، تنها با ياد خدا دلها آرامش می ‏يابد! (قران کریم)
خانه » معرفی سایت ها و خدمات اینرنتی » دورخیز اصولگرایان برای تک‌دوره‌ای کردن ریاست جمهوری روحانی
مانتو
دورخیز اصولگرایان برای تک‌دوره‌ای کردن ریاست جمهوری روحانی

دورخیز اصولگرایان برای تک‌دوره‌ای کردن ریاست جمهوری روحانی

دورخیز اصولگرایان برای تک‌دوره‌ای کردن ریاست جمهوری روحانی

به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز، اهم خروجی رسانه‌های برون مرزی با موضوع مرتبط با "ایران" که محصول رصد گروه مانیتورینگ جام طی 24 ساعت اخیر می‌باشد، در قالب اخبار کوتاه از منظرتان می‌گذرد.

 

دیدگاه نو/ علی افشاری:
پروژه رفسنجانی سازی از حسن روحانی محکوم به شکست است. حداکثر کاری که اعتدالی ها می توانند بکنند، بازسازی رفسنجانی در مقیاسی کوچکتر در شخصیت هایی چون اکبر ناطق نوری و حسن روحانی است. اما هیچکدام از آنها نمی توانند در هیات ” منجی” به جامعه عرضه شوند.

 

امید معماریان، تحلیلگر اپوزیسون با اشاره به گفته کرباسچی مبنی بر این که «تمدید روحانی خواست هاشمی بود»، نوشت: به نظرم اين اظهارنظرها خيلی اشتباه است.اينكه چون هاشمی نظرش به روحانی بود مردم بايد به او راي بدهند، عجيب است. روحاني بايد خودش مردم را براي رای دادن به خود متقاعد كند.

 

بی‌بی‌سی: علی مطهری، نائب‌رئیس مجلس ایران، دخالت قوه قضائیه در فیلتر شبکه‌های اجتماعی را موجب "حاکمیت دوگانه" خوانده است.

 

اندیشکده امریکن اینترپرایز در یادداشتی تحت عنوان "قاسم سلیمانی را بربایید" از دولت ترامپ درخواست کرده که برای ترور سردار سلیمانی جایزه تعیین نمایند.

 

 

 

امریکن اینترپرایز: عکس های ژنرال سلیمانی، در میدان های نبرد عراق و سوریه به تصاویری نمادین در ایران تبدیل شده و او آنقدر جسور شده که هیچ مخالفتی با انتشار تصاویر خود نمی کند؛ سلیمانی با این اقدام، آمریکا را به سخره گرفته و تصویری ضعیف و تحقیر شده از آمریکا را در منطقه به تصویر کشیده است.

حتما بخوانید »  قیمت ردیاب خودرو در ایران

 

من و تو : ا⁦یران با تغییر بافت جمعیتی سوریه، حرکتی را آغاز کرده که اساساً چهره اجتماعی این کشور را تغییر داده و به تقویت حزب‌الله در شمال شرقی لبنان می‌انجامد و در نهایت به تحکیم نفوذ تهران به فراتر از مرزهای سوریه یعنی تا مرزهای شمالی اسرائیل کشیده خواهد شد

 

دویچه‌وله: اصولگرایان از مدت‌ها قبل دورخیز کرده‌اند که روحانی نخستین رئیس‌جمهور تک‌دوره‌ای نظام باشد؛ اما اردوگاهشان دچار پراکندگی جدی است. از سوی دیگر، اصلاح طلبان نیز هنوز گزینه‌ای برای عبور از روحانی ندارند.

 

 

اشتراک گذاری مطلب

هر گونه کپی برداری از مطالب بدون ذکر منبع حرام میباشد وپیگرد قانونی به همراه دارد