«جعبه سیاه» هواپیمای ماهان بازبینی می شود/ راز نگهداری غیرقانونی 7 ساعته مسافران داخل هواپیما - بیوگرافی 98
x بســتن تبلـیغـات X
گفتگو با خردمندان و دانشوران ، پاداشی کمیاب است.
خانه » معرفی سایت ها و خدمات اینرنتی » «جعبه سیاه» هواپیمای ماهان بازبینی می شود/ راز نگهداری غیرقانونی 7 ساعته مسافران داخل هواپیما
مانتو
«جعبه سیاه» هواپیمای ماهان بازبینی می شود/ راز نگهداری غیرقانونی 7 ساعته مسافران داخل هواپیما

«جعبه سیاه» هواپیمای ماهان بازبینی می شود/ راز نگهداری غیرقانونی 7 ساعته مسافران داخل هواپیما

«جعبه سیاه» هواپیمای ماهان بازبینی می شود/ راز نگهداری غیرقانونی 7 ساعته مسافران داخل هواپیما

 به گزارش سرویس حوادث جام نیـوز،در پی رسیدگی قضایی به حوادث اخیر در فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد، دستور بازخوانی جعبه سیاه هواپیمای 747 ماهان از سوی بازپرس اصولی صفار صادر شد.

 

قاضی شعبه 410 دادسرای عمومی و انقلاب مشهد با تایید این مطلب گفت: برای روشن شدن حقیقت ماجرای رخدادهای گوناگون و به ویژه موضوع نگهداری غیرقانونی 7 ساعته مسافران در هواپیما، دستور بررسی دوربین ها و نوار مکالمات خلبان با برج مراقبت صادر شده است تا ضابطان دستگاه قضایی برای کشف واقعیت های رخ داده در فرودگاه مشهد، این اسناد را به شعبه بازپرسی ارائه دهند.بازپرس ویژه فرودگاه مشهد همچنین خاطرنشان کرد: خلبان و کمک خلبان این پرواز نیز به دادسرا احضار شده اند تا اظهارات آنان در پرونده مذکور ثبت شود.

 

بازپرس محمدحسن اصولی صفار تاکید کرد: برای احقاق حق مردم و با صدور دستورات ویژه دادستان، همه جوانب را برای رسیدگی دقیق به این پرونده در نظر می گیریم تا حقی تضییع نشود.

 

شایان ذکر است: روز شنبه گذشته و به دلیل بارش نزولات آسمانی، حوادثی در فرودگاه مشهد رخ داد که پس از آن بازپرس ویژه فرودگاه برای بررسی ماجرای نگهداری غیرقانونی 7 ساعته مسافران داخل هواپیما عازم فرودگاه شد. در همین حال بعد از انجام تحقیقات میدانی و مشاهدات عینی مقام قضایی، پرونده ای در دادسرای عمومی و انقلاب مشهد تشکیل شد و مورد رسیدگی قرار گرفت.

آنا

110

اشتراک گذاری مطلب

هر گونه کپی برداری از مطالب بدون ذکر منبع حرام میباشد وپیگرد قانونی به همراه دارد