تیم عربستانی حریف قدرتمندی برای استقلال نیست / منصوریان روی آنالیز حریف بیشتر کار کند - بیوگرافی 98
x بســتن تبلـیغـات X
آیا می پنداری که جسم کوچکی هستی ؟ولی درون تو جهان بزرگی نهفته است.(امام علی علیه السلام)
خانه » معرفی سایت ها و خدمات اینرنتی » تیم عربستانی حریف قدرتمندی برای استقلال نیست / منصوریان روی آنالیز حریف بیشتر کار کند
مانتو
تیم عربستانی حریف قدرتمندی برای استقلال نیست / منصوریان روی آنالیز حریف بیشتر کار کند

تیم عربستانی حریف قدرتمندی برای استقلال نیست / منصوریان روی آنالیز حریف بیشتر کار کند

تیم عربستانی حریف قدرتمندی برای استقلال نیست / منصوریان روی آنالیز حریف بیشتر کار کند

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، مسعود اقبالی در مورد بازی روز دوشنبه استقلال مقابل التعاون عربستان اظهار داشت: «شناخت زیادی از التعاون عربستان ندارم فقط بخش‌هایی از مسابقه این تیم را در بازی اول دیدم. به نظر می‌رسد تیم عربستانی حریف قدرتمندی برای استقلال نیست و استقلال قدرت شکست دادن این تیم را دارد.»

 

وی افزود: «استقلال در بازی اول مقابل الاهلی امارات هم بازی بدی را انجام نداد و حتی می‌توانست پیروز شود. با این حال روی 2 ضربه ایستگاهی 2 گل دریافت کرد. شاید بهتر است منصوریان آنالیزی بهتری از حریفان داشته و بازیکنان کلیدی و طراح حریف را بهتر شناسایی کند.»

 

مربی اسبق استقلال تصریح کرد: «التعاون عربستان نسبت به الاهلی امارات حریف ضعیف‌تری است. البته باید قبول کنیم که تیم‌های باشگاهی در آسیا قدرت تاکتیکی بهتری نسبت به حریفان ایرانی دارند. تیم‌های کره جنوبی، ژاپن و حتی عربستان قدرت تاکتیکی‌شان بهتر از قدرت تاکتیکی تیم‌های باشگاهی ایران است اما ما بازیکنان خلاق‌تری داریم و از نظر انفرادی برتر از حریفان هستیم.»

 

اقبالی با اشاره به اهمیت بازی‌خوانی مربیان گفت: «به نظر من مربیان ایرانی باید قدرت بازی‌خوانی بهتری داشته باشند و پلن دوم را وقتی حریف تغییر تاکتیک و سیستم می‌دهد به خوبی اجرا کند. شاید یکی از دلایلی که باشگاه‌های ما در آسیا نتیجه نمی‌گیرند این است که حریفان آسیایی ما قدرت تاکتیکی زیادی دارند ضمن اینکه بازیکنان خارجی ممتازی را هم به خدمت می‌گیرند که تیم‌های ایرانی به دلیل مشکلات اقتصادی نمی‌توانند چنین بازیکنانی را در اختیار داشته باشند. با این حال جوانان استقلال که برخی از آنها برای اولین بار است که در لیگ قهرمانان آسیا شرکت می‌کنند اگر اعتماد به نفس لازم را به دست بیاورند می‌توانند خوب نتیجه بگیرد.»

فارس

109

اشتراک گذاری مطلب

هر گونه کپی برداری از مطالب بدون ذکر منبع حرام میباشد وپیگرد قانونی به همراه دارد