تماس تیم انتخاباتی ترامپ با ماموران ارشد روسیه+عکس - بیوگرافی 98
x بســتن تبلـیغـات X
برخي برده به دنيا مي آيند، ديگران برده مي شوند و باز عده اي به سوي برده داري جذب مي شوند.
خانه » سرگرمی و تفریح » تماس تیم انتخاباتی ترامپ با ماموران ارشد روسیه+عکس
مانتو
تماس تیم انتخاباتی ترامپ با ماموران ارشد روسیه+عکس

تماس تیم انتخاباتی ترامپ با ماموران ارشد روسیه+عکس

خبرگزاری ایلنا: کناره‌گیری «مایکل فلین» مشاور امنیتی دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا به دلیل تماس با «سرگئی کیسلیاک» سفیر روسیه در واشنگتن موضوع تماس‌ها با روسیه را به رسانه‌ها کشانده است. نیویورک‌تایمز و شبکه خبری سی‌ان‌ان در گزارش‌های جداگانه‌ای مدعی شده‌اند که به اسنادی دست یافته‌اند که حکایت از همکاری و تماس بین تیم انتخاباتی ترامپ و ماموران بلندپایه امنیتی روسیه دارد.

نیویورک‌تایمز موفق شده است به فایل‌های صوتی تماس‌های تلفنی موجود در سازمان‌های امنیتی آمریکا دست یابد. هنوز روشن نیست که تماس‌های بین تیم انتخاباتی ترامپ با ماموران ارشد اطلاعاتی و مخفی روسیه به چه قصدی صورت گرفته‌ و مضمون این تماس‌ها چه بوده است.

پس از مایکل فلین، مشاور امنیتی ترامپ، حال از «پل منافورت» رئیس پیشین ستاد انتخاباتی ترامپ به عنوان فردی که با ماموران اطلاعاتی روسیه در تماس بوده سخن در بین است. گفته می‌شود که یکی از این تماس‌ها دقیقا همان زمانی صورت گرفته است که موضوع دخالت سایبری روسیه در کارزار انتخاباتی آمریکا مطرح شده است.

تحقیقات اف‌بی‌آی پیرامون تماس‌های فلین

پلیس فدرال آمریکا پیرامون تماس‌های فلین با سفیر روسیه اقدام به تحقیق کرده است. هنوز اما دلیلی مبنی بر همکاری بین او و دولت روسیه در دست نیست. پل منانفورت که گفته می‌شود از جمله کسانی است که با ماموران امنیتی بلندپایه روسیه در تماس بوده، هدایت تیم انتخاباتی دونالد ترامپ را ماه‌ها برعهده داشت.

پرسش‌های اصلی که هم اکنون توسط شبکه خبری سی‌ان‌ان و نیویورک تایمز دنبال می‌شود یکی این است که دونالد ترامپ از چه زمانی از تماس فلین با سرگئی کیسلیاک مطلع بوده و دوم اینکه چگونه ممکن است مایکل فلین، مشاور امنیتی ترامپ بدون اطلاع و مشورت با کسی اقدام به چنین تماسی کرده باشد؟

[ad_2]

Source link

اشتراک گذاری مطلب

هر گونه کپی برداری از مطالب بدون ذکر منبع حرام میباشد وپیگرد قانونی به همراه دارد