بیوگرافی گریس هایتاور عکس و اخبار جدید و اینستاگرام گریس هایتاور - بیوگرافی 98
x بســتن تبلـیغـات X
گنج هائی که در قلب هستند ، قابل سرقت نیستند.
خانه » بیوگرافی بازیگران خارجی » بازیگران زن » بیوگرافی گریس هایتاور عکس و اخبار جدید و اینستاگرام گریس هایتاور
مانتو
بیوگرافی گریس هایتاور   عکس و اخبار جدید و اینستاگرام گریس هایتاور

بیوگرافی گریس هایتاور عکس و اخبار جدید و اینستاگرام گریس هایتاور

گریس هایتاور

گریس هایتاور

زادروز
۷ آوریل ۱۹۵۵

ملیت
آمریکایی

همسر
رابرت دنیرو

صفحه در وب‌گاه IMDb

گریس هایتاور دنیرو (به انگلیسی: Grace Hightower) (زاده ۷ آوریل ۱۹۵۵) بازیگر و خواننده آمریکایی است.وی همسر رابرت دنیرو است، بازیگری مشهوری که با او در سال ۱۹۸۷ ملاقات کرد و در سال ۱۹۹۷ ازدواج کرد. مشکلات زناشویی این زوج به نشریات کشیده شد که با درخواست طلاق از سوی رابرت دنیرو در سال ۱۹۹۹ و یک درخواست حضانت برای فرزندشان الیوت در سال ۲۰۰۱ همراه بود.اگرچه طلاق هیچ گاه جاری نشد و در سال ۲۰۰۴ این زوج از نو پیمان ازدواج بستند. در سال ۲۰۰۵، کاندایس برگین، رنی راکفلر و هایتاور به عنوان قربانیان لوسینا توریک-واورینویس که عاشق سرقت از اشخاص مشهور بود شناخته شدند.این سارق از هایتاور یک جفت گوشواره الماس به ارزش ۹۵٬۵۰۰ دلار ربوده بود.

در سال ۲۰۱۰، بنیاد زنان نیویورک برای کمک به زنان کم درآمد اعلامیه ای منتشر کرد و از هایتاور به خاطر زحماتش در این زمینه تشکر کرد.وی یکی از فعالان اجتماعی به حساب می آید و جشن ۵۵ سالگی اش توسط آندری لئون تالی از مجله وژ پوشش داده شد. لی دنیلز کارگردان جایزه خلاقیت موسسه پرَت را از دستان هایتاور دریافت کرد.هایتاور در فیلم ارزشمند با دنیلز هم کاری داشت.هایتاور در این فیلم نقش یک مددکار اجتماعی را بازی کرد و یکی از ترک های اصلی فیلم با نام “چیزهایی سر راهم می آید” را اجرا کرد.وی هم چنین قبلاً نقش کوچکی را در یکی از قسمت های سریال آبی پلیس نیویورک بازی کرده بود.

از 17 ژون 1997 تا به حال با «گریس هایتاور » زندگی میکند که حاصل این ازدواج نیز یک بچه است .از 17 ژون 1997 تا به حال با «گریس هایتاور » زندگی میکند که حاصل این ازدواج نیز یک بچه است .
مجموعه: اخبار فرهنگی و هنری

تاریخ انتشار : دوشنبه, 30 -3443 03:25

اخبار فرهنگی – ستاره های نابارور چگونه بچه دار شدند؟

در دنیای امروز، زوج های نابارور گزینه های زیادی برای بچه دار شدن پیش رو دارند و یکی از آنها رحم اجاره ای (surrogacy) است.

در دنیای امروز، زوج های نابارور گزینه های زیادی برای بچه دار شدن پیش رو دارند و یکی از آنها رحم اجاره ای (surrogacy) است. در کل دو نوع surrogacy وجود دارد: لقاحی و سنتی. در نوع لقاحی، بارداری از انتقال جنین بوجود آمده از طریق روش IVF (بارورسازی آزمایشگاهی) با استفاده از اسپرم و تخمک والدین به رحم مادر اجاره ای انجام می شود، بطوریکه جنین از لحاظ ژنتیکی به مادر اجاره ای هیچ ربطی ندارد. در نوع سنتی، مادر اجاره ای بطور طبیعی یا مصنوعی بارور می شود، ولی جنین بوجود آمده از لحاظ ژنتیکی به مادر اجاره ای ربط دارد. معمولاً روش لقاحی بر روش سنتی ترجیح دارد زیرا از اسپرم و تخمک والدین اصلی استفاده می شود و کودک حاصل کاملاً از لحاظ ژنتیکی به والدین اصلی ربط دارد. به مادر اجاره ای حامل لقاحی نیز گفته می شود.

والدین معمولاً زمانی به گزینه رحم اجاره ای رو می آورند که مشکلات پزشکی اجازه باروری آنها از روش های طبیعی را نمی دهد یا اینکه باروری از روش های طبیعی برای آنها خطرناک یا نامطلوب است.

امروزه استفاده از رحم اجاره ای یا حامل لقاحی برای زوج هایی که می خواهند فرزنددار شوند یا مادرانی که از لحاظ جسمانی قادر به کامل کردن دوره کامل بارداری نیستند، محبوبیت بیشتری یافته است. در زیر تعدادی از ستاره ها که برای فرزنددار شدن به این روش رو آورده اند را برشمرده ایم:

1. رابرت دنیرو
رابرت دنیرو، بازیگر مشهور برنده جایزه اسکار و همسرش گریس هایتاور، در سال 2011 از طریق رحم اجاره ای صاحب یک دختر شدند. دنیرو از پدر شدن دوباره در سن 68 سالگی ترسی نداشت، زیرا قبلاً با 5 فرزند مزه پدر شدن را چشیده بود. همچنین این اولین فرزند او نبود که از طریق رحم اجاره ای به دنیا آمد. او دو پسر دوقلوی 16 ساله نیز از توکی اسمیت دارد. او دو فرزند بزرگتر دیگر نیز دارد که یکی دختری چهل و چند ساله و دیگری پسری سی و چند ساله از همسر اولش، دایان آبوت، است.

اخبار,اخبار فرهنگی,بچه دار شدن ستاره های نابارور,استفاده از رحم اجاره ای در ستاره ها

2. نیکول کیدمن و کیث اربن
نیکول کیدمن معروف و شوهرش کیث اربن، خواننده سبک کانتری، از رحم اجاره ای برای به دنیا آوردن دومین فرزندشان یعنی فیث مارگارت استفاده کردند. کیدمن علناً گفته بود که هر وقت قصد داشته باردار شود، فراز و نشیب های عاطفی زیادی را تجربه کرده و به همین علت نیکول و کیث تصمیم گرفتند از حامل لقاحی کمک بگیرند. نیکول دو سال قبل از چنین تصمیمی، فرزند اولش از کیث اربن به نام ساندی رز را بطور طبیعی به دنیا آورده بود. وی دو فرزندخوانده بزرگتر به نام های ایزابلا و کانر از ازدواج اولش با تام کروز دارد.

اخبار,اخبار فرهنگی,بچه دار شدن ستاره های نابارور,استفاده از رحم اجاره ای در ستاره ها

3. جیمی فالون
جیمی فالون و همسرش نانسی فالون در جولای 2013 تولد دخترشان وینی رز را جشن گرفتند. فالون گفته بود که آنها 5 سال برای داشتن بچه تلاش کردند و در نهایت به رحم اجاره ای رو آوردند. آنها این خبر را پنهان کردند تا اینکه بالاخره فرزندشان به دنیا آمد و آنها دخترشان را به همه معرفی نمودند.

اخبار,اخبار فرهنگی,بچه دار شدن ستاره های نابارور,استفاده از رحم اجاره ای در ستاره ها

4. الیزابت بنکس
الیزابت بنکس هنرپیشه مشهور هالیوود در مورد اینکه او و شوهرش، مکس هندلمن، دو پسرشان، فلیکس و مگنوس، را از طریق رحم اجاره ای به دنیا آورده اند زیاد صحبت کرده بود. او گفته بود که مشکلات رحمی دارد و جنین روی رحم او کاشته نمی شود. در نهایت آنها یک مادر اجاره ای پیدا کردند که هنوز هم در زندگی آنها هست و برای بچه ها حکم خاله را دارد.

اخبار,اخبار فرهنگی,بچه دار شدن ستاره های نابارور,استفاده از رحم اجاره ای در ستاره ها

5. ریکی مارتین
در سال 2008، ریکی مارتین از طریق رحم اجاره ای صاحب دو پسر دوقلو به نام های ماتئو و والنتینو شد. با اینکه حالا او یک پدر تنها با دو پسر کوچک است، ولی قبلاً در مصاحبه با مجله Vanity Fair گفته بود که حاضر بود زندگی اش را برای مادر اجاره ای بدهد، زیرا وی فقط یک رحم اجاره ای نبود. مارتین توضیح می دهد که پیوند او با این مادر بسیار عمیق بود و به وی به عنوان یک فرشته می نگریست.

اخبار,اخبار فرهنگی,بچه دار شدن ستاره های نابارور,استفاده از رحم اجاره ای در ستاره ها

6. جورج لوکاس
جورج لوکاس، کارگردان و تهیه کننده، و همسرش ملودی هابسون، در ماه آگوست 2013 صاحب یک دختر شدند. این چهارمین فرزند لوکاس و اولین فرزند هابسون بود. البته این اولین فرزند بیولوژیک لوکاس نیز بود، زیرا سه فرزند بزرگتر او در ازدواج قبلی اش با مارسیا گریفین به فرزندخواندگی پذیرفته شده بودند.

اخبار,اخبار فرهنگی,بچه دار شدن ستاره های نابارور,استفاده از رحم اجاره ای در ستاره ها

7. سارا جسیکا پارکر و متیو برادریک
سارا جسیکا پارکر هنرپیشه و همسر بازیگرش متیو برادریک، زمانی به رحم اجاره ای رو آوردند که پس از تولد پسر اولشان جیمز، سارا دیگر نتوانست بارور شود. پارکر در مصاحبه با مجله Access Hollywood گفته بود که در تلاش برای بارداری دومش خیلی ناامید و مأیوس شد و به همین دلیل بود که تصمیم گرفت رحم اجاره ای را امتحان کند. این زوج وقتی فهمیدند که مادر اجاره ای دوقلو باردار است بسیار هیجانزده شده بودند و ماریون و تابیثا در ژوئن 2009 به دنیا آمدند.

اخبار,اخبار فرهنگی,بچه دار شدن ستاره های نابارور,استفاده از رحم اجاره ای در ستاره ها

 

اخبار فرهنگی – برترین هاتازه های سینما – دونیرو صاحب فرزند شد
رابرت دونیرو و همسرش گریس هایتاور صاحب فرزند دختری شدند این دختر به روش رحم جایگزین به دنیا آمد

رابرت دونیرو از گریس یک پسر 13 ساله نیز دارد

بیوگرافی گریس هایتاور عکس و اخبار جدید و اینستاگرام گریس هایتاور

اشتراک گذاری مطلب

هر گونه کپی برداری از مطالب بدون ذکر منبع حرام میباشد وپیگرد قانونی به همراه دارد