بازیگران و داستان فیلم جزیره (فیلم ۲۰۰۵)(عکس) - بیوگرافی 98
x بســتن تبلـیغـات X
آسمان برای گرفتن ماه تله نمی گذارد، آزادی خود ماه است كه او را پایبند می كند.
خانه » دانلود فیلم و سریال » بازیگران و داستان فیلم جزیره (فیلم ۲۰۰۵)(عکس)
مانتو
بازیگران و داستان فیلم  جزیره (فیلم ۲۰۰۵)(عکس)

بازیگران و داستان فیلم جزیره (فیلم ۲۰۰۵)(عکس)

جزیره (فیلم ۲۰۰۵)

جزیره

The-island.jpg
پوستر فیلم جزیره

کارگردان
مایکل بی

نویسنده
الکس کرتسمن

روبرتو اورسی

بازیگران
ایوان مک‌گرگور

اسکارلت جوهانسن

شون بین

استیو بوشمی

مایکل کلارک دانکن

کاتالین پرکینز

موسیقی
استیو جابلونسکی

تدوین
کریستین واگنر

توزیع‌کننده
وارنر بروس

تاریخ‌های انتشار

۲۲ ژوئیه ۲۰۰۵

مدت زمان

۱۳۶دقیقه

کشور
ایالات متحده

زبان
انگلیسی

هزینهٔ فیلم
۱۲۶ میلیون دلار

فروش گیشه
۱۶۲٬۹۴۹٬۱۶۴ دلار

جزیره (به انگلیسی: The Island) فیلمی آمریکایی در ژانر علمی تخیلی محصول ۲۰۰۵ به کارگردانی مایکل بی و با بازی ایوان مک‌گرگور و اسکارلت جوهانسن است. بودجه فیلم ۱۲۶ میلیون بوده و فروش آن در سراسر دنیا بالغ بر ۱۶۲ میلیون دلار بوده است.
داستان
لینکن سیکس اکو(ایوان مک‌گرگور) جوانی است که در جامعه‌ای در بسته زندگی می‌کنند. ویژگی اصلی ساکنان این جامعه اطاعت محض و پرهیز از هرگونه کنجکاوی است. آنها بازمانده یک آلودگی جهانی هستند که حق خروج از این مکان را ندارند و تنها امیدشان زندگی در یک جزیره خوش آب و هوا است ولی چون برای آنها امکان ندارد که همگی به آنجا بروند به طور شانسی هر هفته یک نفر انتخاب می شود به جزیره می‌رود. اما لینکن با کنجکاوی اش از آنجا خارج می شود متوجه می‌شود که تمامی این حرفها دروغ بوده و آنها منبع اعضای پیوندی هستند و هر کسی که اصطلاحاًْ به جزیره می‌رود در اصل تمام اعضای بدنش کنده می‌شود و برای پیوند فرستاده می شود.در اینجا او برای نجات جان خود و دوستش جوردن تو دلتا(اسکارلت جوهانسن) دست به فرار می زند و….

دانلود فیلم جزیره 2005 (The Island 2005) Skip to main content. Toggle navigation. , دانلود فیلم جزیره ۲۰۰۵ (The Island 2005)دانلود فیلم خارجی جزیره با دوبله فارسی و لینک مستقیم و رایگان. Download Movie The Island 2005 Dubbed in Farsiدانلود فیلم خارجی جزیره با دوبله فارسی و لینک مستقیم و رایگان. Download Movie The Island 2005 Dubbed in Farsiدانلود فیلم جزیره ۲۰۰۵ (The Island 2005) ۱۳۹۵-۰۴- ,جزیره (به انگلیسی: The Island)‏ نام فیلمی آمریکایی در ژانر علمی تخیلی محصول ۲۰۰۵ است به ,بازیگران و داستان فیلم جزیره (فیلم ۲۰۰۵)(عکس)

اشتراک گذاری مطلب

هر گونه کپی برداری از مطالب بدون ذکر منبع حرام میباشد وپیگرد قانونی به همراه دارد