بازیگران و داستان فیلم اون شب که بارون اومد(عکس) - بیوگرافی 98
x بســتن تبلـیغـات X
کارتان را آغاز کنید، توانایی انجامش بدنبال می آید. (کوروش کبیر)
خانه » بیوگرافی ورزشکاران » بازیگران و داستان فیلم اون شب که بارون اومد(عکس)
مانتو
بازیگران و داستان فیلم  اون شب که بارون اومد(عکس)

بازیگران و داستان فیلم اون شب که بارون اومد(عکس)

اون شب که بارون اومد

اون شب که بارون اومد

Oon-shab-ke-baroon-oomad.jpg

کارگردان
کامران شیردل

نویسنده
اسماعیل نوری‌علاء

کامران شیردل

تاریخ‌های انتشار

۱۳۴۷

مدت زمان

۳۵ دقیقه

کشور
ایران

زبان
فارسی

فیلم حماسه روستازاده گرگانی یا اون شب که بارون اومد مستندی به کارگردانی کامران شیردل است که در سال ۱۳۴۷ تهیه شد. این فیلم تا سال ۱۳۵۳ در توقیف به سر می‌بُرد؛ در این سال و در سومین جشنواره فیلم تهران به نمایش درآمد و پس از به دست آوردن جایزه بهترین فیلم – برنده جایزه بزرگ سومین جشنواره بین‌المللی فیلم تهران به عنوان بهترین فیلم کوتاه به مفهوم مطلق- دوباره توقیف شد.

نسخهٔ مرمت شدهٔ این فیلم در تیر ماه ۱۳۹۴ و در بیست و نهمین دورهٔ جشنوارهٔ فیلم «ایل چینما ریترواتو» در کشور ایتالیا به نمایش درآمد.

محتویات

۱ موضوع فیلم
۲ جستارهای وابسته
۳ منابع
۴ پیوند به بیرون

موضوع فیلم

این فیلم روایتی است از اتفاقی که نقل می‌شود مشابه حادثه دهقان فداکار در روستایی در شمال کشور اتفاق افتاده و تحلیلی است بر گزارش واقعیت و جنبه نسبی و اسطوره‌سازی از آن.

جستارهای وابسته

دهقان فداکار

اون شب که بارون اومد در بانک اطلاعات اینترنتی فیلم‌ها (IMDb) پیوند به ,اون‌شب که بارون ‌اومد. اون‌شب که بارون ‌اومد از بین کلیه وبلاگها و اطلاعات سایت جستجو شده ,10/12/2013 · Video embedded · اون شب که بارون اومد lili mashregh. Subscribe Subscribed Unsubscribe 6,013 6K. Loading, Loading, Working, Add to.اون شب که بارون اومد ــ علاوه بر اینکه باران تنها عنصر factual و محل اجماع در تمام داستان است، ,اون شب که بارون اومد، سانسور 🙂 ,.. دوست دارم اینو ,بازیگران و داستان فیلم اون شب که بارون اومد(عکس)

اشتراک گذاری مطلب

هر گونه کپی برداری از مطالب بدون ذکر منبع حرام میباشد وپیگرد قانونی به همراه دارد