بارش بی سابقه باران در 40 اخیر سال در آذرشهر+عکس - بیوگرافی 98
x بســتن تبلـیغـات X
هیچ می دانی فرصتی که از آن بهره نمی گیری ،آرزوی دیگران است.(جک لندن)
خانه » سرگرمی و تفریح » بارش بی سابقه باران در 40 اخیر سال در آذرشهر+عکس
مانتو
بارش بی سابقه باران در 40 اخیر سال در آذرشهر+عکس

بارش بی سابقه باران در 40 اخیر سال در آذرشهر+عکس

خبرگزاری مهر: یدالله اللهیاری در گفتگوی با توجه به حجم سنگین بارش ها و ایجاد سیلاب برخی همشهریان اقدام به گرفتن عکس در کنار رودخانه کرده اند که این امر موجب شده موج دوم سیل خودروهای آنها را با خود ببرد.

در حال حاضرهر چند که آمار دقیقی از آسیب دیدگان در دسترس نداریم، اما حال یکی از همشهریان آسیب دیده مساعد گزارش شده است.

در مسیر گوگان و تیمورلو خسارات زیادی به باغات و منازل مناطق محروم وارد شده است، اظهار داشت: در منازل خسارت سیل بسیار بالا گزارش شده است و در طول ۴۰ سال اخیر این بارش باران بی سابقه بوده است.

وی از خسارت وارد شده به باغات گوگان و تیمورلو خبر داد و گفت: بر اثر سیل خسارت زیادی به باغات و منازل وارد شده است.

فرماندار آذرشهر با بیان اینکه خسارت وارد شده بر اثر سیل هنوز برآورد نشده است، اظهار داشت: خسارت وارد شده بر شهرستان عجب شیر بالاست و سانحه سیل در این شهرستان بی سابقه است.

اللهیاری با بیان اینکه تمام نیروهای منطقه و ستادبحران در این روستاها مستقر هستند، افزود: نیروهای امداد از شهرستان های هم جوار نیز برای کمک به سیل زدگان این شهرستان آمده و در روستاهای حادثه دیده مستقر شده اند.

وی  ادامه داد: نیروهای هلال احمر و نیروهای امدادی تلاش بر این دارند که سانحه دیدگان را شناسایی کنند و تعداد سانحه دیدگان را کاهش دهند.

فرماندار آذرشهر با اعلام این خبر افزود: در حال حاضر بارش باران در شهرستان کم شده اما حجم آب در گوگان و آذرشهر بسیار بالاست و امیدواریم با کمک گروه های امدادی بتوانیم در مکان های مذکور میزان خسارت را کاهش داده و به سیل زدگان شهرستان  کمک کنیم.

[ad_2]

Source link

اشتراک گذاری مطلب

هر گونه کپی برداری از مطالب بدون ذکر منبع حرام میباشد وپیگرد قانونی به همراه دارد